Wisła Puławy umacnia się na pozycji lidera III ligi

Fenomenalna dyspozycja piłkarzy Wisły Puławy trwa. W 30. kolejce pokonali 3:1 ŁKS Łagów.

Wisła Puławy to objawienie tego sezonu. W 30. kolejkach IV grupy III ligi uzbierała już 74 punkty, podczas gdy drugi w tabeli Sokół Sieniawa po 32. kolejkach ma 62 punkty.

W ostatnim meczu piłkarze z Puławy wygrali 3:1 z drużyną ŁKS Łagów. Mimo, że mecz nie zaczął się korzystnie dla ,,Dumy Powiśla” to puławianie szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. Pierwszą bramkę w 15 minucie meczy zdobyli piłkarze ŁKS-u wykorzystują rzut karny. Jeszcze przed przerwą, w 37 minucie wyrównał Adrian Paluchowski. W drugiej połowie puławianie wyprowadzili dwa ciosy, po których ŁKS się już nie podniósł. Najpierw w 68′ wynik meczu podwyższył Emil Drozdowicz, a następnie przeciwnika dobił w w 77′ Błażej Cyfert.

W kolejnym meczu Wisła Puławy zmierzy się z zajmującą 7 miejsce w tabeli Wisłoką Dębicą. Do końca sezonu pozostało ,,Dumie Powiśla” 10 spotkań w ramach IV grupy III ligi.