Piłkarze Motoru Lublin zremisowali z Błękitnymi Stargard

Motor Lublin musi jeszcze poczekać na zwycięstwo przed własną publicznością w tym sezonie. Trzeci mecz w II lidze zremisowali 2:2.

Mecz układał się podobnie co spotkanie ze Zniczem Pruszków w 1 kolejce. Motor miał okazje lecz ich nie wykorzystywał. Swoich okazji nie marnowali za to goście. Pierwsza bramka w meczu zdobyta została z rzutu karnego przez Dawida Polkowskiego w 16 minucie meczu. Jeszcze przed przerwą Błękitni Stargard podwyższyli na 2:0 za sprawą Oskara Ryka. Piłkarze Motoru dopiero po przerwie zabrali się na odrabianie strat. Bohaterem meczu uznać można Tomasza Swędorowskiego, który trafiał dziś dwukrotnie: w 58 i w doliczonym czasie gry, dając tym samym remis Motorowi.

W kolejnym meczu Motor powalczy o punkty w Częstochowie. 19 września zmierzy się z tamtejszą Skrą.

Motor Lublin – Błękitni Stargard 2:2 (0:2)
Bramki: Swędrowski 58, 90+ – Polkowski 16 (rzut karny), Ryk 41

Motor: Madejski – Michota, Cichocki, Grodzicki, Bogacz (46 Moskwik), Duda (59 Król), Swędrowski, Kumoch (74 Król), Wójcik (46 Jagodziński), Ceglarz (59 Kunca), Świderski. Trener: Mirosław Hajdo

Błękitni: Rzepecki – Cywiński, Krawczun, Polkowski (76 Klimek), Ryk (69 Rajch), Sitkowski, Theus, Starzycki (85 Bednarski), Bochniak (85 Kaczmarek), Kujawa, Ostrowski. Trener: Tomasz Grzegorczyk

Żółte kartki: Grodzicki, Ceglarz, Cichocki – Polkowski, Ryk

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków)