Dobra passa koszykarek AZS UMCS trwa

Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin pokonała w sobotę 5 grudnia Enea AZS Poznań 83:63 tym samym odnosząc 5 zwycięstwo z rzędu.

Podopieczne Krzysztofa Szewczyka po 9 kolejkach tego sezonu zajmują 3 miejsce w tabeli Energa Basket Ligi Kobiet. W dzisiejszym meczu pewnie wygrały z Enea AZ Poznań. W pierwszej kwarcie lublinianki dominowały i zakończyły ją 20:16. Mimo, że w drugiej kwarcie poznaniankom udało się przejąć inicjatywę, a nawet wyjść na prowadzenie, to już na początku drugiej połowy AZS UMCS ponownie wyszedł na prowadzenie. W ostatniej, czwartek kwarcie meczu Pszczółka zanotowała świetną serię 16:0 i tym samym postawiła w tym meczu kropkę nad ,,i”.

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin – Enea AZS Poznań 83:63 (20:16, 13:22, 21:15, 29:10)

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin : O’neill 21, Bertsch 19, Pavel 10, Milazio 8, Niedźwiedzka 7, Poboży 6, Fassina 5, Sklepowicz 3, Kośla 2, Trzeciak 2
Enea AZS Poznań :Brown 13, Popović 12, Banaszak 11, Davis 9, Adamowicz 7, Marciniak 4, Piasecka 3, Nowicka 2, Parzeńska 2