Zamojski radny dołącza do Hołowni [+VIDEO]

 Zamojski radny dołącza do Hołowni [+VIDEO]

Sławomir Ćwik członek Klubu radnych Zamojskiej Koalicji Obywatelskie poinformował na swoim profili facebook o swoim transferze do ugrupowania Szymona Hołowni.

„Szanowni zamościanie, a w szczególności osoby, które oddały na mnie głos podczas wyborów samorządowych w 2018r – potwierdzam, że przyłączyłem się do Ruchu Polska 2050. Jednocześnie zapewniam Was, że w niczym nie zmienia to mojego podejścia do pracy radnego Miasta Zamościa i wartości prezentowanych w toku kampanii samorządowej 2018r.Nadal jestem przywiązany do wartości demokratycznych i wierzę, że konieczna jest współpracy różnych środowisk dla dobra wspólnego. W wyborach samorządowych 2018r. byłem kandydatem najszerszej koalicji jaką do tej pory udało się utworzyć od 30 lat samorządności w III RP. Deklarację Zamojską podpisali wówczas przedstawiciele władz miejskich PO, SLD, PSL i .N. Na listach wyborczych były zarówno przedstawiciele tych partii politycznych jak i bezpartyjni społecznicy i samorządowcy. Ciągle wierzę w konieczność jak najszerszej współpracy dla dobra wspólnego naszej lokalnej społeczności i nadal pozostaję członkiem Klubu radnych Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej -napisał radny.

Ćwik był członkiem Nowoczesnej. Był także kandydatem KWW Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Zamościa – uzyskał 4306 głosów (17,82 proc. głosów).

Redakcja

Powiązane artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *