Zadźgał byłą żonę w centrum Lubartowa

W centrum Lubartowa zamordowana została na ulicy matka 4 dzieci. Sprawcą okazał się jej były mąż.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do ataku doszło w samym centrum Lubartowa, gdy 38-latka wraz ze swoim 44-letnim partnerem wychodziła z jego domu w centrum Lubartowa. Wtedy 37-letni były mąż kobiety zauważył parę i ruszył w ich kierunku wykrzykując wulgaryzmy. Z relacji świadków wynika, że pomiędzy kobietą a mężczyzną wywiązała się kłótnia, która przerobiła się z czasem w szarpaninę. Partner 38-latki stanął w jej obronie i próbował uspokoić 37-latka. Wtedy ten wyciągnął nóż i zadał nim kilka ciosów swojej byłej żonie.

W pewnym momencie 37-latek wyciągnął nóż i rzucił się na kobietę. Zadał jej kilka ciosów nożem. Niestety mimo prowadzonej reanimacji, nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych. W wyniku szarpaniny towarzyszący jej 44-latek został niegroźnie ranny

przekazał rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie kom. Andrzej Fijołek

Kobieta po otrzymaniu ciosów w szyję i klatkę piersiową osunęła się na chodnik. Zmarła z powodu odniesionych ran. Jej partner w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. 38-latka osierociła 4 dzieci.

Zobacz także: Wypadek na przejeździe rowerowym w Białej Podlaskiej

http://localhost/gazeta2/wypadek-na-przejezdzie-rowerowym/

Sprawcy grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Wcześniej był karany m.in. za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy. W ubiegłym roku został zatrzymany po tym, jak groził swojej byłej żonie i jej partnerowi pozbawieniem życia. Areszt opuścił w tym roku.

W sprawie trwają jeszcze czynności i ustalane są okoliczności zdarzenia.

Czytaj również: