Ruch Narodowy Puławy postuluje zmianę godzin pracy urzędów

Puławscy narodowcy przypomnieli prezydentowi o jego obietnicy wyborczej, która dotyczyła zmiany godzin pracy urzędów na bardziej przystępne obywatelom.

Jednym z punktów programu wyborczego KWW Niezależni Wyborcy Pawła Maja była zmiana stylu zarządzania miastem na bardziej proobywatelski, konkretniej chodzi o bardziej elastyczne godziny pracy urzędu miasta.

„Podobnie jak większość mieszkańców Puław, również my, w 2018 pokładaliśmy ogromne nadzieje w zmianach jakie zaszły w naszym mieście. Dlatego pamiętając deklaracje programowe Pawła Maja jak i ogromny entuzjazm towarzyszący tej zmianie chcemy po dwóch latach przypomnieć obecnemu prezydentowi kilka drobnych szczegółów tego programu.” – Powiedział przedstawiciel Ruchu Narodowego, Józef Świszcz – „Jesteśmy przekonani, że zmiany polegające na wydłużeniu, przynajmniej raz w tygodniu, pracy urzędu do godziny 18, wpłyną na jakość życia Puławian i prawdziwe otwarcie urzędu na mieszkańców. Pozwoli to na możliwość załatwienia spraw urzędowych bez konieczności korzystania z dnia wolnego w pracy (wiele osób pracuje w godzinach 7-17 lub podobnych). „ – dodaje Świszcz.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=199511618243627&id=110624910465632

Przypomnijmy, że prezydent Maj wygrał ostatnie wybory samorządowe między innymi przy wsparciu lokalnych działaczy narodowych.