Rodzinny piknik z Romanem Dmowskim

 Rodzinny piknik z Romanem Dmowskim

Piknik Rodzinny

W Szczebrzeszynie zorganizowany zostanie rodzinny piknik z Romanem Dmowskim. Wśród atrakcji koncert, wystawy patriotyczne, pokaz wozów strażackich, animacje dla dzieci, grochówka i kiełbaski z grilla. Wieczorem rozpocznie się także dyskoteka. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie także zbiórka pieniędzy na cele charytatywne.

Patriotyczny Szczebrzeszyn i Młodzież Wszechpolska zapraszają wszystkich mieszkańców Zamościa, Szczebrzeszyna i okolic na Rodzinny Piknik z Romanem Dmowskim, który ma na celu upamiętnienie podpisania traktatu wersalskiego. Odbędzie się on w najbliższą sobotę (26 czerwca) o godzinie 12 w Szczebrzeszynie na placu przy Zespole Szkół nr 2 w Szczebrzeszynie.

W atrakcjach między innymi:

  • Wozy strażackie
  • Koncert kapeli Turobińskiej
  • Wystawa fotografii „Ojcowie Niepodległości”
  • Dmuchańce, zabawy i animacje dla dzieci
  • Grochówka i kiełbaski z grilla
  • i wiele innych.

Natomiast o godzinie 20:00 odbędzie się dyskoteka na której zagra DJ Michallo, aż do godziny 22.
Podczas pikniku do puszek będą zbierane pieniądze dla Ani chorej na glejaka. Zachęcamy wszystkich do wsparcia małej dziewczynki która walczy o swoje życie i zdrowie. Szukajcie wolontariuszy z puszkami. – zachęcają organizatorzy. z Młodzieży Wszechpolskiej – Zapraszamy rodziny, młodzież, dzieci jak i starsze osoby, każdy znajdzie coś dla siebie!

Link do wydarzenia na facebooku

Redakcja

Powiązane artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *