Odnaleziony pod stertą ubrań na strychu

Policjanci zajmujący się poszukiwaniami w parczewskiej komendzie, zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed organami ścigania.

Jeden z nich schował się przed policjantami w garażu, drugi ukrył się na strychu pod stertą ubrań.

Jak poinformowała policja, jako pierwszy w ręce parczewskich operacyjnych wpadł mieszkaniec z gminy Parczew, który poszukiwany był  nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim. Policjanci doprowadzili mężczyznę do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Tego samego dnia parczewscy kryminalni zapukali do drzwi mieszkania w gminie Siemień, w którym według ich ustaleń, miał przebywać poszukiwany 41-latek. Policjantom otworzyli rodzice mężczyzny, twierdząc, że nie ma u nich  poszukiwanego. Funkcjonariusze nie dali się jednak zwieść ich zapewnieniom. Poprosili ojca poszukiwanego, aby ten otworzył drzwi do budynku przy garażu.

Tak jak ojciec był zaskoczony obecnością syna, tak i poszukiwany był bardzo zaskoczony obecnością policjantów. Teraz 41-latek najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratkami

czytamy

Kolejny zatrzymany wpadł w gminie Malanów. Tam miał ukrywać się pod adresem zamieszkania poszukiwany 41-latek. Przez jedno z okien budynku mieszkalnego zauważyli poszukiwanego. Funkcjonariusze weszli do środka przez otwarte okno.  Ukrywającego się 41-latka znaleźli  na strychu  pod stertą ubrań. Mężczyzna został przekonwojowany do Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.