Nie ustąpienie pierwszeństwa powodem kolizji

 Nie ustąpienie pierwszeństwa powodem kolizji

Do kolizji doszło w czwartek w Uhninie. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Renault nie zachował należytej ostrożności i wyjeżdżając z parkingu zderzył się z volkswagenem.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Uhnin w gminie Dębowa Kłoda. Jak ustalili policjanci, którzy obsługiwali to zdarzenie, mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda włączając się do ruchu pojazdem marki Renault nie zachował należytej uwagi i ostrożności. Wyjeżdżając z parkingu sklepowego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem i tym samym doprowadził do zderzenia pojazdów.

Na szczęści nikomu w tym zdarzeniu nic się nie stało. Skończyło się jedynie na niewielkich uszkodzeniach w pojazdach. Badanie alkomatem jakie na miejscu przeprowadzili mundurowi wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.

P K

Powiązane artykuły

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] poinformowała policja, jako pierwszy w ręce parczewskich operacyjnych wpadł mieszkaniec z gminy Parczew, który poszukiwany był  nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim. […]