Kiedy ruszy sprzedaż biletów na mecze żużlowego Motoru Lublin?

Urząd miasta wyraził zgodę na organizację imprezy masowej. Kibicom zostanie udostępniona pula 2050 biletów, których elektroniczna sprzedaż ruszy jutro o godz. 20.

W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, sprzedaż biletów 2020 będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się 19 czerwca o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. Informujemy również, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. W związku z epidemią mamy jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Speedway Motor Lublin

Obecność kibiców będzie możliwa tylko i wyłącznie pod pewnymi zasadami sanitarnymi:

  • kibice mogą zająć 25 % pojemności trybun
  • fani muszą siedzieć obok siebie w odległości 2 metrów lub czterech krzesełek (nie tyczy się to rodzin z dziećmi do 13 roku życia i osób zamieszkujących jedno gospodarstwo)
  • zakaz wnoszenia czegokolwiek na stadion
  • wejście na trybuny tylko bramą w pobliżu sektora
  • na obiekt nie mogą wejść zorganizowane grupy
  • od momentu wejścia na stadion aż po zajęcie swojego siedzenia oraz w trakcie poruszania się po obiekcie obowiązek noszenia maseczki

Motor Lublin zmierzy się w niedzielę o godz. 16.30 z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie PGE Ekstraligi na torze przy Al. Zygmuntowskich. Transmisja będzie dostępna na antenie nSport+ lub w internecie.