Aktywista LGBT z Lublina oskarżony przez nastolatka o znęcanie się

Znany aktywista LGBT z Lublina, Bart Staszewski został oskarżony w mediach społecznościowych o stosowanie przemocy psychicznej oraz tzw. grooming wobec nieletniego chłopaka.

Upublicznione zrzuty ekranu wskazują, że do aktywisty LGBT pisał 14-latek z problemami i myślami samobójczymi. Został potraktowany przemocowo, pojawiły się sugestie, że aktywista uprawiałby z nim seks. Proponował także, że będzie wysyłał chłopakowi swoje nagie zdjęcia.

Fundacja Życie i Rodzina zapowiedziała, że powiadomi prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Niektóre zrzuty ekranu z rozmów Barta Staszewskiego z nastolatkiem można zobaczyć na stronie Fundacji.

„Mamy nadzieję, że wszyscy sympatycy ruchu LGBT będą równie zaciekle dochodzić prawdy o pedofilii we własnych szeregach, jak robią to w przypadku innych środowisk. To taki sprawdzian tego, czy naprawdę są przeciwni przestępstwom seksualnym. Bardzo możliwe, że w tej sprawie mieliśmy do czynienia z próbą wykorzystania seksualnego osoby poniżej 15. roku życia”

powiedział Krzysztof Kasprzak, przedstawiciel Fundacji Życie i Rodzina

Zobacz także: Bart Staszewski cieszy się z decyzji kraśnickich radnych

https://twitter.com/WaldemarKrysiak/status/1410660905323487233

Zobacz także: Prezydent Duda chwali Lublin. Miasto drwiąco komentuje

1 komentarz do “Aktywista LGBT z Lublina oskarżony przez nastolatka o znęcanie się”

  1. Ten tęczowy knypek nie jest z Lublina i z Lublinem w ogóle ma niewiele wspólnego.

Możliwość komentowania została wyłączona.