Adam Lesiński nowym wiceprezesem Grupy Azoty ,,Puławy”

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Puławy podjął decyzję, że Adam Lesiński zostanie powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki.

Grupa Azoty Puławy ma nowego wiceprezesa. Posiedzenie Rady Nadzorczej spółki w tej sprawie odbyło się 1 czerwca. Lesiński swoje obowiązki zaczął pełnić już od 2 czerwca. Powołanie go na stanowisko wiceprezesa spółki rozszerzyło zarząd do czterech osób. W zarządzie poza Adamem Lesińskim zasiadają także:
– prezes: Tomasz Hryniewicz,
– wiceprezes: Jacek Janiszek
– członek zarządu: – Andrzej Skwarek.

Zarząd spółki Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” informuje, że rada nadzorcza spółki na posiedzeniu 1 czerwca 2021 roku podjęła uchwałę, w ramach której powołała do składu zarządu spółki Adama Lesińskiego z dniem 2 czerwca 2021 roku, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu

czytamy we wtorkowym komunikacie spółki

Adam Lesiński jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania i Szkoły Głównej Handlowej. Więcej informacji o kompetencjach, wykształceniu i doświadczeniu Lesińskiego znaleźć można na stronie spółki.

Grupa Azoty ,,Puławy” to zakłady specjalizujące się w produkcji nawozów azotowych. W 2021 roku zakłady obchodzić będą 60-lecie istnienia.

Zobacz także: Polskie Ateny, czyli 5 ciekawych miejsc w Puławach