Adam Lesiński nowym wiceprezesem Grupy Azoty ,,Puławy”

 Adam Lesiński nowym wiceprezesem Grupy Azoty ,,Puławy”

Zakłady Azotowe w Puławach/zdj. wikimedia commons

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Puławy podjął decyzję, że Adam Lesiński zostanie powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki.

Grupa Azoty Puławy ma nowego wiceprezesa. Posiedzenie Rady Nadzorczej spółki w tej sprawie odbyło się 1 czerwca. Lesiński swoje obowiązki zaczął pełnić już od 2 czerwca. Powołanie go na stanowisko wiceprezesa spółki rozszerzyło zarząd do czterech osób. W zarządzie poza Adamem Lesińskim zasiadają także:
– prezes: Tomasz Hryniewicz,
– wiceprezes: Jacek Janiszek
– członek zarządu: – Andrzej Skwarek.

Zarząd spółki Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” informuje, że rada nadzorcza spółki na posiedzeniu 1 czerwca 2021 roku podjęła uchwałę, w ramach której powołała do składu zarządu spółki Adama Lesińskiego z dniem 2 czerwca 2021 roku, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu

czytamy we wtorkowym komunikacie spółki

Adam Lesiński jest absolwentem Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania i Szkoły Głównej Handlowej. Więcej informacji o kompetencjach, wykształceniu i doświadczeniu Lesińskiego znaleźć można na stronie spółki.

Grupa Azoty ,,Puławy” to zakłady specjalizujące się w produkcji nawozów azotowych. W 2021 roku zakłady obchodzić będą 60-lecie istnienia.

Zobacz także: Polskie Ateny, czyli 5 ciekawych miejsc w Puławach

Redakcja

Powiązane artykuły

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *